Bohaterowie

Rivaille in anime.png
Scouting Legion.png

Levi Ackerman

Wiek: 26 lat (odmładzam go xP)
Zawód: Kapral Zwiadowca
Charakterystyka:
Jest on znany ze swojej siły i inteligencji. Ponadto jest często do bólu szczery i nieprzystępny ma silny szacunek do struktury i dyscypliny. Twierdzi, że lekcja bez bólu nic nie znaczy bądź też po prostu nie ma sensu. Jeżeli chodzi o tytanów zabija i bezwzględnie i bez emocji. Równocześnie jest bardzo pedantyczny.

Scouting Legion.png

Mitsuki Kou

Wiek: 24 lat
Zawód: Zwiadowca/. . .
Charakterystyka: Jest to osoba o pozytywnym abo wręcz dziecinnym podejściu do życia. Zawsze potrafiła "wyczytać" z oczu prawdziwą naturę ludzi jednak zostawiała to dla siebie. Kocha pocieszać ludzi, który znajdują się obok niej. Kocha śpiewać jednak od pewnego czasu zaprzestała, cieszy się wszystkim co widzi, ponieważ gdyby nie jej brat bliźniak nie widziałaby. Pomimo tego wszystkiego posiada pewne tajemnice, których nie może nikomu wyjawić. Kocha także grać na skrzypcach. Boi się ciemności(nie nocy!)
* znak przedstawia węża zjadającego własny ogon oraz trzy czerwone róże.

Hanji Profilowe.png
Scouting Legion.png

Hange Zoe

Wiek: 26 lat
Zawód: Zwiadowca
Charakterystyka: Hange jest dość energiczną osobą. Fascynuje się tytanami i nie ukrywa swojego podekscytowania na myśl o rychłym spotkaniu z tymi stworzeniami. Podczas walki zachowuje się w trochę dziwny, nieobliczalny sposób, zapewniając swoje ofiary, że zabije ich bezboleśnie i nie maja powodów do obaw.
Hange wbrew obiegowej opinii nienawidzi tytanów jednak stara się patrzeć na nich trochę inaczej. Bardzo przeżywa stratę swoich obiektów laboratoryjnych i nie lubi zadawać im bólu. Jednak kiedy sytuacja wymaga odpowiedniego zachowania, Zoe jest osobą poważną, znającą swoje możliwości oraz bezwzględną.

Scouting Legion.png

Seiya Irie

Wiek: 27 lat
Zawód: Zwiadowca
Charakterystyka: Można go opisać jako lenia. Nienawidzi po sobie sprzątać i nie robi sobie nic z uwag innych nie licząc Mitsuki. Jeżeli się już za coś zabierze to zrobi to wręcz perfekcyjnie by ludzie potem dali mu spokój. Nie lubi ciężkich prac jednak jak mus to mus. Co dziwne tytany zabija z delikatnym uśmiechem satysfakcji wiedząc, że kiedy zabija te istoty wygrywa w niewielkim znaczeniu.


Scouting Legion.png

Maille Tsukino

Wiek: 23 lat
Zawód: Zwiadowca
Charakterystyka: Ma pamięć perfekcyjną dzięki czemu jeżeli coś zobaczy, czy słyszy potrafi to bezbłędnie powtórzyć przez co jest często wykorzystywana na misjach jako przekaźnik informacji. Kocha słodkie rzeczy jak i rywalizację. Jest bardzo kochliwa i kiedy w kimś się zauroczy w każdej innej dziewczynie widzi rywalkę. Odkąd tylko poznała Mitsuki uważają za zagrożenie. Lubi kiedy jest przez wszystkich pożądana, a prawdziwym wyzwaniem dla niej jest Kapral Levi. Stara się zabijać tytany z jak największą gracją by przyciągać uwagę.

Eren.png
Scouting Legion.png

Eren Yeager

Wiek: 15 lat
Zawód: Zwiadowca
Charakterystyka: jest bardzo pewny siebie, porywczy i impulsywny. Posiada również nieugiętą siłę woli. Rzadko kiedy jego działania są poprzedzone z jakimkolwiek zastanowieniem. Łatwość szybkiego podejmowania śmiałych decyzji sprawia, że nie boi się stanąć w obronie swoich przyjaciół, nawet w bardzo niebezpiecznych sytuacjach. Już od młodego wieku przejawiał olbrzymią ciekawość świata. Postanowił wstąpić do Korpusu Zwiadowczego, mimo że było to bardzo niebezpieczne. Od zawsze szacunkiem darzył służbę jaką pełni Korpus Zwiadowczy i każdą inną formację, która ma na celu ochronę ludzkości przed tytanami.


Scouting Legion.png

Taiki Mizuno

Wiek: 28 lat
Zawód: Zwiadowca
Charakterystyka: Uważa się za kolejny cud świata o ile nie jedyny. Jako jedynak był rozpieszczany przez rodziców co odbiło się na jego światopoglądzie. Uważa innych za zwykłe robale, które powinny być mu wdzięczne za to, że naraża dla nich swoje życie. Zawsze nosi przy sobie lusterko by na wszelki wypadek gdyby się czymś ubrudził.

Scouting Legion.png

Mikasa Akcerman

Wiek: 15 lat
Zawód: Zwiadowca
Charakterystyka: Mikasa ma bardzo silne poczucie dobra i zła, ale zawsze stoi po stronie Erena i jego decyzji. Kiedy powiedział, że jej włosy są za długie, od razu je ścięła, choć ledwie chwilę wcześniej Jean przyznał, że wygląda w nich pięknie. Gdy Armin wierzył,  iż Eren jest martwy, ona skoncentrowała się na utrzymaniu wszystkich przy życiu i nie okazała rozpaczy, ani nie poddała się, jak reszta jej kolegów. Jeśli Eren jest w niebezpieczeństwie, Mikasa nie zatrzyma się przed niczym, by go obronić - zależy jej na tym tak bardzo, iż jest gotowa zamordować żołnierzy, którzy chcieli zabić Erena i bezlitośnie atakuje Kobietę Tytana, gdy ta wygrywa z Erenem.

1 komentarz:

 1. Teraz się uczepię szczegółów ^^
  Bardzo ciekawy opis postaci i po prostu uwielbiam cię za postać kaprala, który jest moim ulubieńcem. Ale. Robisz dość sporo powtórzeń, co po jakimś czasie jest dość denerwujące, więc radziłabym to poprawić. Do tego w oczy rzuciło mi się jeszcze jedno zdanie:
  "Jedną z wad Mikasy jest to, iż jest dość porywcza: gdy Armin wierzył, iż Eren jest martwy, ona skoncentrowała się na utrzymaniu wszystkich przy życiu i nie okazała rozpaczy, ani nie poddała się, jak reszta jej kolegów. "
  W tym zdaniu jedno wyklucza drugie. Najpierw mówisz, że Mikasa jest porywcza, a później że była opanowana i starała się utrzymać wszystkich przy życiu. Porywczy znaczy skłonny do podejmowania nagłych decyzji. To też nadaje się do poprawki.
  No nic, zabieram się za czytanie pierwszego rozdziału.

  OdpowiedzUsuń